+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Установка кондиціонерів

Ми пропонуємо

Установка побутових, комерційних та промислових кондиціонерів

Підібрати кондиціонер

Ціни на стандартний монтаж кондиціонерів настінного типу:

Зображення Види робіт та матеріалів Ціна, грн.
Зображення Стандартний монтаж - модель 07, 09 (20-25 м2) від 4300 грн
Стандартний монтаж - модель 12 (30-45 м2) від 4450 грн
Стандартний монтаж - модель 18 (45-55м2) від 4800 грн
Стандартний монтаж - модель 24 (60-65 м2) від 5250 грн
Стандартний монтаж - модель 30 (70-75 м2) від 5500 грн
Стандартний монтаж - модель 36 (80-100 м2) від 6000 грн
Зображення Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 9,52 мм) від 600 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 12,7 мм) від 700 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 15,88 мм) від 750 грн
Зображення Навіска внутрішнього блоку кондиціонера 7-12 типорозміру від 1500 грн
Навіска зовнішнього блоку кондиціонера 7-12 типорозміру від 1500 грн
Зображення Штроблення в стіні за 1 м.п.: цегла, газоблок, піноблок від 250 грн
Штроблення в стіні за 1 м.п.: бетон, силікатна цегла, пінобетон від 300 грн
Зображення Вирізання штроби в гіпсокартоні за 1 м.п. від 200 грн
Вирізання штроби в утеплювачі за 1 м.п. від 150 грн
Зображення Свердління додаткового отвору в перегородці за 1 шт. від 200 грн
Зображення Зняття/встановлення склопакета (до 2 м2) від 200 грн
Зображення Пластиковий короб розмір 60х40 за 1 м.п. від 250 грн
Пластиковий короб розмір 60х60 за 1 м.п. від 250 грн
Пластиковий короб для проводу живлення розмір 20х15 за 1 м.п. від 100 грн
Зображення Подовження живлення 1 м.п. від 80 грн
Зображення Дренажна система понад 3 м.п за 1 м.п. від 70 грн
Зображення Встановлення антивандальних грат від 3500 грн

Встановлення кондиціонера: види та способи

Стандартний монтаж

Стандартний монтаж

Стандартне встановлення кондиціонерів у Хмельницькому передбачає здійснення робіт під ключ у кімнатах із завершеним ремонтом. Включає протяжку фреонових комунікацій, а також монтаж внутрішнього та зовнішнього модулів кліматичної системи. Після закінчення робіт клієнт може скористатися працездатним кондиціонером.

Нестандартний монтаж

Нестандартний монтаж

Нестандартне встановлення кондиціонерів у Хмельницькому передбачає: застосування фреонопроводу завбільшки більше 3 м.п.; підведення мережевого шнура 220 В; використання нестандартного короба із пластику, розміром 60х40; продовження дренажної трубки на величину, що перевищує 3 м.п.; пророблення додаткових ходів у стінних отворах; створення штроб у стіні і т.д.

Установка в 2 етапи

Установка в 2 етапи

Монтаж у два етапи можна робити в будинках, де на даний момент проводиться ремонт. Перша стадія таких робіт виконується ще до початку. Вона включає приміщення фреонової та дренажної магістралей у штробу, підключення живлення до приладу, монтаж зовнішнього модуля. На другому етапі після закінчення чистового оздоблення така установка кондиціонерів у Хмельницькому включатиме монтаж внутрішнього спліт-модуля, налаштування та здавання готового до роботи обладнання.

Що входить до стандартного монтажу

Установка кондиціонерів

Щоб встановити спліт-систему в будинку чи офісі, необхідно якісно зробити всі необхідні операції. Від їх точності та правильності в результаті залежатиме працездатність отриманої вами кліматичної системи.

Звичайне встановлення кондиціонерів у Хмельницькому складається з таких процедур:

 1. Створення наскрізного отвору в стіні, якщо її товщина трохи більше 0,8 м.
 2. Монтаж зовнішнього кронштейна для фіксації вуличного модуля пристрою під вікном без участі альпіністів, спеціального висотного обладнання, проведення фасадних робіт та демонтажу склопакетів.
 3. Монтаж та закріплення зовнішньої частини кондиціонера.
 4. Проводить фреонопровод довжиною до 3 м від зовнішнього модуля до внутрішнього.
 5. Підключення фреонопроводу, а також його вакуумування для позбавлення внутрішньої частини зайвих включень.
 6. Протягує кабель живлення для підключення його до електророзетки або до попередньо прокладеного кабелю.
 7. Приміщення фреонової магістралі та зовнішньої електропроводки у пластикову основу.

Після виконання монтажу слідують пусконалагоджувальні роботи. На цьому етапі встановлення кондиціонерів у Хмельницькому включатиме пуск та перевірку функціонування пристрою у всіх передбачених конструкцією режимах. Також фахівці зобов'язані дати користувачеві докладний інструктаж із застосування кондиціонера.

 

Що входить до нестандартного встановлення

Установка кондиціонерів Хмельницький

Специфічна установка кондиціонерів у Хмельницькому передбачає здійснення операцій залежно від конкретних умов та обмежень. Ціна такої послуги зазвичай складається із вартості самого монтажу та прайсу на матеріали, що є в основній комплектації обладнання. Встановлення кондиціонерів у Хмельницькому зазвичай включає:

 1. Монтаж зовнішнього та внутрішнього модулів на певній висоті від підлоги. Як правило, зовнішнє, що виходить на вулицю, пристрій монтується в безпосередній близькості від вікна. Найчастіше така установка відбувається без залучення висотного обладнання та пристосувань.
 2. Прокладає фреонові труби між зовнішнім і внутрішнім модулями, а також протягує дренажну систему та електричний кабель. При нестандартній конфігурації системи параметри трубопроводу, зокрема його довжина можуть відрізнятися від таких при стандартному монтажі.
 3. Підведення основного мережного кабелю. Додатковий провід буде потрібен за дуже великої відстані від приладу до електророзетки.
 4. Провідний кімнатою трубопровід та електричні комунікації поміщаються в пластиковий короб 60 на 40 міліметрів і завдовжки до 1 метра.

Далі щодо комунікацій створюються необхідні отвори у стінах, блоки фіксуються на спеціальних кронштейнах.

Встановлення кондиціонерів у Хмельницькому також обов'язково включає гідравлічну обв'язку сполучної системи, вакуумацію та опресовування магістралі між модулями кліматичного обладнання. На закінчення завжди робиться пробне включення кондиціонера та уважно перевіряється його робота.

 

Особливості двоетапного монтажу

Установка кондиціонерів у Хмельницькому

Як уже говорилося вище, двоетапне встановлення кондиціонерів у Хмельницькому підходить у разі, якщо у приміщенні, де проводяться дані роботи, вже триває або планується ремонт. У такій ситуації монтаж зовнішньої конструкції виконується в першу чергу, а внутрішній спліт-модуль, що знаходиться в приміщенні, ставиться тільки після того, як буде завершено чистове оздоблення. Встановлення кондиціонерів у Хмельницькому також залежатиме від виду обладнання. Сьогодні відомо 3 основних типи спліт-систем:

 1. Побутові – використовуються для охолодження або обігріву домоволодінь. Відрізняються зручним керуванням та привабливим дизайном. Пристосовані для роботи у житлових приміщеннях будь-якого типу.
 2. Комерційні – створені спеціально для офісних приміщень. Пристосовані для роботи в кімнатах та залах великої площі. Забезпечують оптимальним кліматом співробітників компаній, а також відвідувачів конференцій чи зборів.
 3. Промислові – призначені до створення необхідного клімату різних виробничих об'єктах. Вартість установки кондиціонера такого типу швидше за все буде вищою, ніж економніший монтаж побутової або офісної спліт-системи.

Ціна установки канальних, касетних та консольних кондиціонерів:

Зображення Види робіт та матеріалів Ціна, грн.
Зображення модель 07, 09 (20-25 м2) ціну уточнюйте
модель 12 (30-45 м2) ціну уточнюйте
модель 18 (45-55м2) ціну уточнюйте
модель 24 (60-65 м2) ціну уточнюйте
модель 30 (70-75 м2) ціну уточнюйте
модель 36 (80-100 м2) ціну уточнюйте
Зображення Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 9,52 мм) від 600 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 12,7 мм) від 700 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (6,35 мм / 15,88 мм) від 750 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (9,52 мм / 15,88 мм) від 800 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (9,52 мм / 19,05 мм) від 850 грн
Додатковий фреонопровід за 1 м.п. (12,7 мм / 19,05 мм) від 900 грн

Монтаж кондиціонерів у Хмельницькому

Все більше власників квартир та офісів України потребують кондиціювання повітря. Монтаж такої важливої техніки – відповідальне завдання, якісно виконати яке можуть лише спеціалісти відповідного профілю. Встановлення кондиціонерів у Хмельницькому позбавляє власника житла чи виробничого приміщення багатьох незручностей. Правильно виконаний монтаж попереджає виникнення цих пристроїв:

 • несправностей різних вузлів та механізмів;
 • систематичних збоїв у роботі;
 • забруднення фільтрів;
 • передчасного виходу з експлуатації основних елементів.

Продаж та встановлення кондиціонерів в Хмельницькому входить до набору послуг компанії Холод Сервіс. Ми працюємо з багатьма лідерами виробництва та монтажу кліматичного обладнання. У нас ви знайдете кондиціонери Cooper&Hunter, Tosot, Olmo та ін. У нашому асортименті найякісніші, надійніші побутові кондиціонери кращих марок, тому знайти найбільш підходящий для себе кліматичний прилад у нас можуть споживачі з будь-якими уподобаннями.

Професійна встановлення кондиціонерів у Хмельницькому представниками нашої організації виконується тільки після точних попередніх вимірів із застосуванням спеціальної техніки. Це дозволяє фахівцям впоратися з поставленим завданням максимально швидко, без шкоди зовнішньому вигляду приміщення.

Ми завжди прислухаємося до думки замовника щодо розташування пристрою, що встановлюється, а також вносимо свої пропозиції на підставі власних знань, підкріплених постійною практикою.

Фахівці Холод Сервісу регулярно вдосконалюють свої навички, завдяки чому встановлення кондиціонерів у Хмельницькому у їх виконанні вирізняється надійністю та точністю. Це гарантує обладнанню довговічність та справну роботу. Наші клієнти завжди можуть узгодити з нами всі питання. На сайті компанії доступна інформація про вартість послуг та обладнання. Щоб переконатися у високій якості результату, обов'язково почитайте відгуки задоволених покупців про Холод Сервіс.

Методи встановлення кондиціонерів

Монтаж подібного обладнання сьогодні виконується трьома способами:

 • стандартне встановлення;
 • нестандартне встановлення;
 • двоетапний монтаж.

За конструкцією та способом установки розрізняють кондиціонери:

 1. Віконні – моноблочний тип спліт-обладнання, що монтується у отвір вікна або тонке перекриття. Сьогодні багато виробників виготовляють віконні модифікації, що мають потужність 1,5-6 кВт. З них одні здатні тільки знижувати температуру повітря, а інші мають функцію нагрівання. Майже всі сучасні пристрої мають багатофункціональний пульт дистанційного керування.
 2. Мобільні – діляться на переносне спліт-обладнання та моноблоки. Останні з'єднуються із зовнішнім світом за допомогою гнучкого гофрованого трубопроводу. Як правило, його виводять у вікно чи кватирку. Блоки мобільної кліматичної системи з'єднані міцним шлангом, який міститься фреонова магістраль і електропроводка. Функціонування такої системи таке саме, як і у звичайного кондиціонера.
 3. Канальні – монтуються за підвісною стелею, що повністю закриває внутрішній модуль. Подача холодного повітря в них відбувається магістралями з найкращим збереженням тепла, що розташовуються на рівні стелі.
 4. Касетні. Для монтажу таких пристроїв знадобиться наявність підвісної стелі. На відміну від попереднього варіанту, такі пристрої розподіляють холодне повітря через нижній сегмент модуля. Головна перевага «касетника» у його непомітності. Після його монтажу присутні у приміщенні побачать лише гарні ґрати. Крім того, подібні пристрої відрізняються збалансованою подачею повітря на чотири сторони, що дає можливість застосовувати лише один пристрій для кліматичного контролю значних площ.
 5. Підлога – застосовується в приміщеннях, невибагливих до дизайну. Вони мають особливо високу продуктивність. Для їх монтажу потрібно більше простору, ніж для встановлення інших типів кондиціонерів.

Щоб встановити кондиціонер із гарантією в приміщенні, де проводиться ремонт, необхідне дотримання всіх будівельних норм та правил. Фахівці Холод Сервіс мають навички та знання, необхідні для успішного проведення таких робіт.

Як купити та поставити кондиціонер?

Установка кондиціонера, ціна якої відрізняється доступністю – поширена послуга, яка потрібна приватним замовникам та організаціям. Якщо вас цікавить не лише оптимальна вартість, а й якість, вам варто відповідально підійти до пошуку виконавця. Наша компанія пропонує вам купити кондиціонер найкращої марки, а також здійснити його професійний монтаж.

Серед пропозицій, доступних на сайті Холод Сервіс, вироби добре відомих марок LG, Neoclima, Gree. Щоб замовити монтаж кондиціонера , ви можете зв'язатися з нашими менеджерами електронною поштою або за вказаними на сайті телефонами. Також на офіційному веб-ресурсі компанії покупці можуть ознайомитися з інформацією про вартість моделей обладнання та всіх послуг, що надаються нами. Правильне встановлення спліт-системи кваліфікованими фахівцями – запорука її довгої, продуктивної роботи.

 

Скільки коштує установка кондиціонера у квартирі?

Встановлення кондиціонерів у Хмельницькому в житлових приміщеннях за стандартною схемою може коштувати від 4300 грн. Більш детальна інформація про ціни розміщена у спеціальній таблиці нашого сайту. Проведення додаткового фреонопроводу оцінюється у суму від 500 грн. за один погонний метр. Вартість монтажу консольних, канальних чи касетних кондиціонерів призначається залежно від моделі обладнання.

Де заборонено розміщувати зовнішні блоки кондиціонерів?

Не дозволяється встановлювати зовнішні модулі спліт-систем на засклених балконах, де важко теплообмін. Також не можна ставити таке обладнання біля землі, поблизу дерев та газових труб. Під час монтажу кондиціювання обладнання дуже важливо передбачити якісне відведення конденсатора. Крім того, неприпустиме проникнення води на стіну.

Скільки часу витрачається на встановлення кондиціонера?

Монтаж кондиціонерів не займає багато часу. На стандартне встановлення спліт-системи може піти від трьох годин, що потрібно для виконання всіх робіт. Нестандартний монтаж може вимагати більше часу. При вирішенні специфічних проблем команді виконавців може знадобитися 4-5 годин. Час виконання замовлення на монтаж завжди узгоджується з клієнтом.